Stojan Sunnylife pro Insta360 X4
Stojan Sunnylife pro Insta360 X4 poskytuje stabilní oporu kamery na stole a chrání ji před nečistotami a poškrábáním. Umožňuje nabíjení ve svislé poloze a bezpečné upevnění pomocí 1/4palcového šroubu. Lehké plastové provedení (34 g) s rozměry 73 × 54 × 29 mm je praktické a snadno přenosné.
Stojan Sunnylife pro Insta360 X4
Stojan Sunnylife je dokonalým řešením pro vaši kameru Insta360 X4 a poskytuje stabilní oporu na jakémkoli stole. Spolehlivě udrží vaši kameru na povrchu a zabrání kontaktu s nečistotami a poškrábáním. Umožňuje také nabíjet zařízení ve svislé poloze a robustní 1/4palcový šroubový držák vám umožní bezpečně připevnit kameru zespodu pro větší stabilitu a bezpečnost při používání.
| Výrobce: | Sunnylife |
|---|---|
| Model | X4-DZ808 |
| Kompatibilita | Kamera Insta360 X4 |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 34 g |
| Rozměry | 73 x 54 x 29 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ke kamerám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5906168435386 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sunnylife je značka zaměřená na praktické příslušenství pro drony, akční kamery a mobilní tvorbu obsahu. V její nabídce najdeme například ochranná pouzdra, přepravní tašky, přistávací plochy, kryty vrtulí, držáky, filtry, nabíjecí příslušenství a další doplňky pro zařízení DJI, Insta360, GoPro a podobnou techniku. Produkty Sunnylife jsou oblíbené díky funkčnímu provedení, snadnému používání, dobré ochraně techniky a výhodnému poměru ceny a kvality, což ocení rekreační uživatelé i náročnější tvůrci obsahu.
| Výrobní společnost : | SDSHOBBY Technology Industrial Limited |
|---|---|
| Adresa : | Long Hua District 2nd Bldg 518131 Shenzhen |
| E-mail : | sales901@sunnylife.net |
| Zástupce výrobce v EU : | INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Rudzka 65C 44-200 Rybnik PL - Poland |
| E-mail zástupce v EU : | info@innpro-distributor.cz |
