Multifunkční bruska ASIST AE3M22D-BMC

Multifunkční bruska ASIST AE3M22D-BMC

Tato multifunkční bruska je určena především pro domácí a hobby použití, ale mohou ji využít i řemeslníci. Co tedy umí? Základními funkcemi jsou broušení nebo rašplování. Řezání a oddělování včetně vyřezávání vnitřních otvorů. Další možností je ji používat na seškrabávání menších ploch.

Jaké materiály umí opracovat?

Multifunkční bruska Asist je určena především pro dřevěné materiály, umělé hmoty a výborná je i pro sádrokartony včetně vyřezávání přesných otvorů do nich. Navíc ji použijete i pro měkké nekalené kovy jako jsou například měď a hliník. Z výše uvedeného je jasné, že tuto brusku ocení především truhláři, tesaři a sádokartonáři, a to nejen na hobby úrovni.Detailu produktu

Jak je bruska vybavena?

Solidní výkon je zajištěn motorem o příkonu 220 W, regulovatelné otáčky v rozmezí 15.000 – 21.000 / min. Kolečko pro regulaci otáček má 6 stupňů. Tělo brusky je vytvořeno pro pevné a velmi dobré držení. Zkrátka vám nebude klouzat a nevypadne vám z rukou. Pokud jde o samotné nástavce, pak s touto bruskou získáváte dva řezací nástavce, přičemž jeden je půlkulatý řezací kotouč a druhý nástavec s rovnou čepelí. Pro broušení a rašplování máte delta brusnou desku pro uchycení brusných listů a tři brusné listy v základním vybavení. Je zde také škrabka a pochopitelně imbusový klíč pro snadnou výměnu jednotlivých nástavců.

Veškeré elektrické nářadí Asist pochopitelně disponuje záručním servisem, ale hlavně je zajištěn pozáruční servis na vysoké úrovni včetně dodání náhradních dílů.

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že pořízení této multifunkční brusky pro svou dílnu je velmi žádoucí.
 

Multibruska ASIST AE3M22D-BMC, 220 W

Multifunkční oscilační bruska značky ASIST má příkon 220 Wattů. Je určená k řezání, oddělování, k rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch. Navíc je vybavena plynulou regulací otáček v rozmezí 15000 až 20000 otáček za minutu. Vhodná na domácí a hobby použití.

-47%
Multibruska ASIST AE3M22D-BMC, 220 W
Výprodej
-47%   1 499 Kč 790 Kč +8 bodů
Skladem Porovnat
AE3M22D-BMC
můžete mít už v úterý 25.02.
Proč nakupovat u nás

SKLAD – 10.000 m2. Máme jeden z největších skladů v České republice na sortiment HOBBY, DOMÁCNOST, ZAHRADA.