Kontakty

Zákaznický servis:

 

Tel: +420 214 214 616
(Po-Pá 9:00-16:00) 
 

E-mail: objednavky@gigamat.cz

Reklamace:
e-mail: reklamace@gigamat.cz

 

Provozovatel:

U.S. Rest and Shop LLC, org. složka
Veselská 699
199 00 Praha 9 – Letňany
IČ: 28508271
DIČ: CZ28508271


Na prodejnách zařazeny do sortimentu Dezinfekce ANTI-COVID, ochranné roušky a respirátory

Dostupnost ochranných pomůcek na prodejnách se mění každou hodinu, ale sortiment postupně doplňujeme vždy do vyprodání zásob.


 

NOVĚ OTEVŘENA PRODEJNA SEMILY:

Gigamat Outlet, podniková prodejna 
náměstí Pavla Tigrida 446
513 01 Semily

E-mail: outlet.semily@gigamat.cz

 

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00 - 17:30
So:      8:30 - 13:00, Ne: zavřeno


Gigamat Outlet, podniková prodejna 
nám. Republiky 994
277 11 Neratovice

E-mail: outlet.neratovice@gigamat.cz

 

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00-17:00
So: 8:30 - 12:00, Ne: zavřeno


Gigamat Outlet, podniková prodejna 
Váňova 3179
272 01 Kladno

E-mailoutlet.kladno@gigamat.cz

 

Otevírací doba: 
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 12:00, Ne: zavřeno


ASIST, podniková prodejna 
Zenklova 31
180 00 Praha

E-mailzenklova@asist.cz

 

Otevírací doba: 
Po-Pá: 9:00 - 17:30
So: 8:30 - 12:00, Ne: zavřeno

 


SERVISNÍ STŘEDISKA:

 

Autorizovaný záruční a pozáruční servis: ASIST a GARDENIUS

Servis ASIST
Janáčkova 760/4
Jeseník 790 01

e-mail: servis@gigamat.cz

Seznamy náhradních dílů ASIST a GARDENIUS můžete najít a objednat na stránkách www.giga-nahradni-dily.cz nebo e-mail: dily@gigamat.cz

 

Autorizovaný záruční a pozáruční servis: SENCOR

FAST ČR, a. s.
Černokostelecká 1621
Říčany u Prahy 251 01

e-mail: servis.praha@fastcr.cz

 

Proč nakupovat u nás

VÝDEJNÍ MÍSTA – Máme jednu z nejširších sítí výdejních míst v České Republice a velice dobře jsme na tom i na Slovensku.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět