Kontakty

Zákaznický servis:

 

e-mail: objednavky@gigamat.cz

tel:      +420 214 214 616 

(Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00)

Objednávky:
e-mail: objednavky@gigamat.cz

Reklamace:
e-mail: reklamace@gigamat.cz

 

Provozovatel:

U.S. Rest and Shop LLC, org. složka
Veselská 699
199 00 Praha 9 – Letňany
IČ: 28508271
DIČ: CZ28508271


Prodejny:

 

Osobní odběr zboží z e-shopu Gigamat.cz v Praze, Neratovicích i Kladně:  ZDARMA


Gigamat Outlet, podniková prodejna 
nám. Republiky 994
277 11 Neratovice

e-mail: outlet.neratovice@gigamat.cz

tel.: +420 770 199 478

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00 - 17:30
So: 8:30 - 12:00

 

Gigamat Outlet, podniková prodejna 
Váňova 3179
272 01 Kladno

E-mail: outlet.kladno@gigamat.cz
Tel.: +420 773 780 741
 

Otevírací doba: 
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 12:00

 

ASIST, podniková prodejna 
Zenklova 31
180 00 Praha

E-mail: zenklova@asist.cz
Tel.: +420 773 780 754

Otevírací doba: 
Po-Pá: 9:00 - 17:30
So: 8:30 - 12:00

 

SERVISNÍ STŘEDISKA:

 

Autorizovaný záruční a pozáruční servis: ASIST a GARDENIUS

Servis ASIST
Janáčkova 760/4
Jeseník 790 01

e-mail: servis@naradi-asist.cz

Seznamy náhradních dílů ASIST a GARDENIUS můžete najít a objednat na stránkách www.giga-nahradni-dily.cz nebo e-mail: servis@naradi-asist.cz

 

Autorizovaný záruční a pozáruční servis: SENCOR

FAST ČR, a. s.
Černokostelecká 1621
Říčany u Prahy 251 01

e-mail: servis.praha@fastcr.cz

 

Proč nakupovat u nás

2+1 ROK ZÁRUKY - Až o 1 rok garance navíc u vybraného sortimentu ASIST a GARDENIUS.