Solární panely

Solární panely

Nabízené solární panely na webu gigamat jsou prověřeny dlouhodobou zkušeností jednoho z největších výrobců solárních panelů a současně je  výrobce pravidelně hodnocen v celosvětovém žebříčku Tier1. 

Žebříček Tier 1 je organizován společností Bloomberg New Energy Finance Corporation a používá se k hodnocení výrobců solárních panelů z hlediska jejich bankovních schopností nebo finanční stability. Díky tomu máte jistotu, že výrobce je stabilní firmou v tomto segmentu, má za sebou zkušenosti s vývojem, výrobou a díky masivní výrobě a distribuci i široké zkušenosti s realizacemi od malých soukromých solárních systémů až po MEGA rozlehlé solární farmy.

Nekupujete tedy žádný neprověřený produkt od neznámé společnosti, ale značkový produkt velkého výrobce na trhu solárních systémů.

Společnost WETRA ČR a.s. nabízí jako přímý oficiální zástupce firmy ULICA Solar tyto panely svým zákazníkům na e-shopu gigamat.cz bez dalšího překupu jinými subjekty. 

Navíc je společnost WETRA ČR a.s. registrována jako člen České fotovoltaické asociace a má k dispozici nejnovější poznatky v této oblasti.

                                                                        Další modely a varianty panelů máme pro Vás připraveny na cestě.

1 položek
-47%
 
Solární panel Ulica MONO 455-144, 455W

Solární panel Ulica MONO 455-144, 455W

4 690 Kč (-47%)
Koupit
2 490,-
bez DPH 2 058,-
Skladem > 10ks
Můžete mít už v úterý 25. 6. 2024
Proč nakupovat u nás

Jsme na trhu 27 let. S Vámi, a za to děkujeme.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět