Doprava a platba

Doprava

Objednané zboží doručujeme obvykle do 48 hod  při platbě na Dobírku. Při platbě převodem čekáme na peníze od banky a jakmile se platba připíše tak zásilku odesíláme. Termín doručení se dozvíte z e-mailu. Zásilku Vám přiveze dopravní společnost, kterou určíte v posledním kroku objednávky. Přehled dopravců a jejich detailní fungování naleznete v sekci "Ceny dopravy".

V den doručení Vás dopravce bude telefonicky informovat o případných změnách nebo o upřesnění času doručení zásilky. Při osobním odběru Vám SMSkou přijde informace o možnosti vyzvednutí. 

Pokud vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, zanechá na místě v poštovní schránce oznámenku o neúspěšném pokusu o doručení. Další pokus o doručení proběhne automaticky následující pracovní den na stejné adrese.

Převzetí zásilky - Reklamace mechanického poškození - Zákazníkovi doporučujeme zkontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. Podepsáním přepravního listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. V případě poškození doporučujeme sepsat s řidičem škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu nahlašte do 3 dnů od převzetí zásilky dopravci. V případě reklamace doporučujeme NEVYHAZOVAT OBAL - je předmětem důkazního řízení. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

Ceny za dopravu:

Doprava balíkovkou veškerý sortiment (kromě nábytku) od 56,- Kč (Více v sekci Ceny dopravy)
D
oprava balíkovkou (nábytek) 199,- Kč

Při objednávce nad 2 000,- doprava zdarma.  Neplatí pro nábytek.
U nábytku je doprava zdarma při objednávce nad 10 000 Kč.

Platba

Platba převodem – převodem z účtu na účet. Jako variabilní symbol slouží číslo objednávky. Po připsání částky na náš účet Vám zboží posíláme.

Číslo účtu: 7360762/0800 - Česká spořitelna

Platba kartou –  Platební brána GoPay: moderní platební prostředek pro rychlé a bezpečné platby na internetu. GoPay zaručuje uživatelům pohodlí běžných plateb po síti a obchodníkům jistotu okamžité platby za služby a zboží v elektronické komerci.

Dobírka
Platba při převzetí