Asist

Značka Asist je úzce spojena s elektrickým nářadím, ručním nářadím a potřebami pro hobby a zahradu. Rozsah její nabídky je opravdu obrovský a tak mezi jejími zákazníky jsou jak kutilové, tak i profesionálové.

Nenalezeny žádné záznamy.

Výbornou kvalitu nářadí Asist zajišťují osvědčení výrobci, podobně jako je tomu u ostatních světových značek. Aby značka Asist stále patřila ke špičce v celé Evropě, neustále dochází k přísným kontrolám kvality výrobních postupů. A oblíbenost této značky potvrzují i zákazníci, 4 500 000 prodaných strojů do konce roku 2011 mluví sám za sebe.

Elektrické nářadí Asist

Asi mezi nejznámější produkty Asist patří elektrické a aku nářadí. Tyto produkty splňují vysoká kritéria na funkční nářadí a přitom jde stále o produkty za vynikající cenu, vzhledem k jejich možnostem. Nabídku tohoto nářadí lze kategorizovat do tří skupin.

První Hobby Club je určen pro každodenní domácí použití. Nářadí Hobby Club se vyznačuje základními modely, které pokrývají nejběžnější práce kutilů.

Druhou skupinou je pak ASIST Blue Line, tedy ASIST modré řady. Dominuje českému trhu a má nejširší sortiment strojů. Je určena jednak pro kutily, ale zároveň uspokojí náročné požadavky řemeslníků.

Poslední, nikoliv však kvalitativně, je řada ASIST Green Line. Tedy Semi-profi řada nářadí, nejoblíbenější řada profesionálů i kutilů. Vyznačuje se mimo jiné prodlouženou zárukou na 3 roky s možností prodloužení záruky až na 5 let.

Hobby a zahrada Asist

Obdobně, jako je tomu u elektrického nářadí, můžeme říci, že značka Asist zajišťuje také pomocníky pro dům a zahradu. Jde například o domácí vodárny, elektrocentrály, sekačky na trávu a další stroje.

Ruční nářadí Asist

Krátkou zmínku si zaslouží i ruční nářadí, které v můžete také získat v úplné nabídce.

U celého sortimentu nářadí Asist, je kladen důraz i na záruční a pozáruční servis. Což je jistě velmi důležitý rys, pro zákazníky. Navíc značka Asist si dává záležet také na dostupnosti náhradních dílů pro celý sortiment.

Muže se říci, že značka Asist je univerzálním dodavatelem pro celý dům a zahradu a navíc i pro profesionální uživatele. A to rozhodně stojí za to, uvažovat o pořízení nebo obměně svého vybavení, právě touto značkou.

Proč nakupovat u nás

REKLAMACE – Nediskutujeme, zákazníkům důvěřujeme.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět