Yeelight Pura Monitor Light Bar Lite YEELIGHT
Yeelight Pura Monitor Light Bar Lite
Yeelight Pura Monitor Light Bar Lite poskytuje maximální pohodlí a funkčnost pro každého uživatele počítače. Díky možnosti nastavení teploty barev ve 3 úrovních od 3000 do 6500 K a intenzitě světla až 1100 luxů si můžete vychutnat optimální osvětlení. Lampa je vybavena portem USB-C a poskytuje kompatibilitu s obrazovkami o velikosti od 13,8 do 24 palců.
Dokonalé osvětlení pro vaši pracovní stanici
Lampa monitoru Yeelight Pura Monitor Light Bar Lite poskytuje rovnoměrné osvětlení (45°) až 1100 luxů ve středu pracovní stanice, čímž snižuje oslnění. Dokonale rozptýlené světlo vám umožní soustředit se na práci nebo studium a zároveň chrání váš zrak před únavou.
Přirozená reprodukce barev
Díky indexu podání barev Ra95 lampa Yeelight Pura Monitor Light Bar Lite věrně reprodukuje barvy - splní tak očekávání grafiků, designérů a všech, kteří oceňují přirozené světlo. Použité řešení také pomáhá udržovat zdraví očí a minimalizuje jejich únavu.
Nastavitelné osvětlení
Výrobek nabízí plnou kontrolu nad nastavením světla - můžete plynule regulovat jeho intenzitu a teplotu barev od 3000 K (teplé světlo) do 6500 K (studené světlo). Vestavěný senzor automaticky přizpůsobuje jas okolním podmínkám, čímž zajišťuje maximální pohodlí.
Kompatibilní s většinou obrazovek
Zařízení je vhodné pro obrazovky s úhlopříčkou od 13,8 do 24 palců a tloušťkou od 5 do 90 mm, včetně monitorů se zakřivenými obrazovkami (1000R-1800R).
Snadné použití a napájení přes USB-C
Lampu budete napájet přímo z počítače díky portu USB-C. Ovládání probíhá pomocí tlačítka nebo dálkového ovladače, který vám mimo jiné umožní rychle nastavit jas nebo teplotu barev.
| Výrobce: | Yeelight |
|---|---|
| Kód výrobce | YLBGD-0111 |
| Světelný tok | 1100 luxů |
| Barevná teplota | 3000K / 5000K / 6500K |
| Jmenovitý výkon | 5 W |
| Napájení | 100-240 V |
| Kompatibilita | Obrazovky s úhlopříčkou od 13,8 do 24 palců a tloušťkou od 5 do 90 mm |
| Délka lampy | 40 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 6924922256816 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Yeelight je moderní značka zaměřená na chytré osvětlení a doplňky pro domácnost. V její nabídce najdeme například chytré žárovky, LED pásky, stropní svítidla, stolní lampy nebo ambientní osvětlení, které lze často ovládat přes mobilní aplikaci, hlasové asistenty nebo chytrou domácnost. Produkty Yeelight vynikají elegantním designem, úsporným provozem, snadným ovládáním a možností nastavení intenzity i barvy světla podle aktuální nálady nebo potřeby.
| Výrobní společnost : | Qingdao Yeemi Innovation Information Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Keyuanwei One Road Building B 266100 Qingdao |
| E-mail : | support@yeelight.com |
| Zástupce výrobce v EU : | INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Rudzka 65C 44-200 Rybnik PL - Poland |
| E-mail zástupce v EU : | info@innpro-distributor.cz |
