Vysoká dělená skříň DETROIT XL, šířka 89 cm KIS
Skříň dělená se 4 policemi o nosnosti 15 kg, možnost dodatečného uzamčení, vyrobena z propylenu velmi odolného proti chladu a nepříznivému počasí, olejům a rozpouštědlům, zvýšená odolnost proti nárazům, ideální do sklepa, garáže, dílny, na balkon, terasu
Skříň dělená se 4 policemi o nosnosti 15 kg, možnost dodatečného uzamčení, vyrobena z propylenu velmi odolného protichladu a nepříznivému počasí, olejům a rozpouštědlům, zvýšená odolnost proti nárazům, ideální do sklepa, garáže, dílny, na balkon, terasu či do chodby, rozměry skříně 89 x 54 x 182 cm, šedá/černá
Skříň je vyrobena z velmi odolného polypropylenu, který odolá styku s oleji nebo rozpouštědly. Materiál nepohlcuje vlhkost ani pachy, proto je vhodný i do prostor s vyšší vlhkostí, je odolný proti plísním, omyvatelná a snadno se udržuje. Polypropylen rovněž vykazuje vyšší odolnost proti nárazům. Skříň je uvnitř dělená a vybavena 4 policemi s nastavitelnou výškou. Nosnost každé police je 15 kg. Skříň je připravena na možnost uzamčení.
Skříň je vhodná do sklepa, garáže, dílny, na balkon, terasu či do chodby k uložení nejrůznějších i objemnějších věcí. Montáž je snadná a rychlá. Skvělá univerzální skříň s moderním italským designem se vám bude zaručeně hodit. Navíc můžete z řady DETROIT XL vybírat i další modely a variabilně si upravit prostor pro uložení.
** Parametry: ** * šířka: 89 cm * hloubka: 54 cm * výška: 182 cm * barva: šedá/černá * počet polic: 4 * možnost uzamčení: Ano * dodáváno v rozloženém stavu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelová řada Detroit |
|---|---|
| Hmotnost: | 27.1 kg |
| EAN: | 8013183122409 |
| Modelová řada: | Detroit XL |
| Hloubka [cm]: | 54 cm |
| Šířka [cm]: | 89 cm |
| Výška [cm]: | 182 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Keter Group Holding Limited |
|---|---|
| Adresa : | Beaumont Industrial Estate, Beaumont Road, Banbury, Oxon, UK, OX16 1RH |
| E-mail : | info@keter.com |
| Zástupce výrobce v EU : | KETER ITALIA S.p.A. |
| Adresa zástupce v EU : | via Ing. G. Taliercio, 2 I – 31024 Roncadelle di Ormelle (TV), Italy |
| E-mail zástupce v EU : | it@keter.com |
