-50%
Tri-mop Doktor Power
Další zboží značkyNo brand

Tri-mop Doktor Power

Ruční mop tri-mop Doktor Power široká trojúhelníková hlavice, skvělá pro rychlé čištění povrchů i nepříjemných rohů. Nastavitelná teleskopická rukojeť až do 127 cm. Suché nebo mokré vytírání.

199 Kč (-50%)
99 Kč vč. DPH
82 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už ve středu 23.09
Plus Minus
Kód: 5020044730539

Tri-mop Doktor Power

Tri-mop Doktor Power je ruční mop jež má širokou trojúhelníkovou hlavici, která je skvělá pro rychlé čištění širokých povrchů a perfektní pro vyčištění nepříjemných rohů a prostorů přímo u zdí. Nastavitelná teleskopická rukojeť vám umožní prodloužení až do 127 cm, což je skvělé pro čištění pod stoly a při čištění vysoko umístěných povrchů.

Hlavice je vyrobena ze super savého mikrovlákna, které využívá stovky tenkých vláken k rozzáření povrchů, ať mokrých nebo suchých. Pro suché povrchy využívá statickou sílu k setření prachu a drobných nečistot. V případě mokrých povrchů využívá kapilární akci k posbírání a odstranění úporné špíny a zašpiněných skvrn. Je to neuvěřitelný pohlcovač a bezpečný k použití na většinu povrchů, bez toho, že by zanechával šmouhy nebo pruhy.

Výhody Tri-mopu Doktor Power

Široká trojúhelníková hlavice – skvělá pro široké povrchy a dosahující do rohů. Skvěle savé mikrovlákno. Funguje na suchém i vlhkém povrchu. Čistí bez čistících prostředků. Nezanechává šmouhy nebo pruhy. Hlavice pratelná v pračce.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět