Tribac Box Víko KIS
Víko na boxy Tribac 18 nebo 4,5 litru, rozměr víka 37 x 1 x 25
Víko na boxy Tribac 18 nebo 4,5 litru, rozměr víka 37 x 1 x 25
Víko pro Tribac Box. Toto víko použijete pro boxy Tribac o velikosti S, L. V bílé barvě. Rozměry víka jsou 37 x 1 x 25.Toto víko se na box jednoduše zacvakne a poskytne ochranu uloženým věcem uvnitř. Skvělá kvalita za zároveň zvýší užitnou hodnotu plastových boxů.
Sortiment plastových boxů a organizerů je velmi rozsáhlý.Hodí jak do dílny, tak i dalších prostorů, kde potřebujete ukládat nářadí, nástroje a materiál pro domácí a hobby použití. Vybírat můžete z naší nabídky bez omezení.
Kombinujte s boxy 008301WHTR01 a 008303WHTR01
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy s víkem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8013183019495 |
| Modelová řada: | Box Tribac |
| Hloubka [cm]: | 25 cm |
| Kolečka: | Ne |
| Materiál: | Plast |
| Šířka [cm]: | 37 cm |
| Víko: | Ne |
| Výška [cm]: | 1 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Keter Group Holding Limited |
|---|---|
| Adresa : | Beaumont Industrial Estate, Beaumont Road, Banbury, Oxon, UK, OX16 1RH |
| E-mail : | info@keter.com |
| Zástupce výrobce v EU : | KETER ITALIA S.p.A. |
| Adresa zástupce v EU : | via Ing. G. Taliercio, 2 I – 31024 Roncadelle di Ormelle (TV), Italy |
| E-mail zástupce v EU : | it@keter.com |
