Světlo nástěnné-stropní Bari H PIR, Černá TOP LIGHT
venkovní LED svítidlo s pohybovým PIR čidlem, 20W, 1900lm, 4000K, PIR sensor, krytí IP65, materiál - plast
venkovní LED svítidlo s pohybovým PIR čidlem, 20W, 1900lm, 4000K, PIR sensor, krytí IP65, materiál - plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné a stropní osvětlení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590479048082 |
| Modelová řada: | Bari |
| Barva: | Černá |
| Délka [cm]: | 21 cm |
| Pohybový senzor: | Ano |
| Příkon [W]: | 20 W |
| Styl: | Moderní |
| Světelný tok [lm]: | 1900 lm |
| Šířka [cm]: | 21 cm |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Uchycení svítidla: | Nástěnná-Stropní |
| Umístění: | Venkovní |
| Voděodolnost: | IP65 |
| Výška [cm]: | 4.1 cm |
| Zdroj světla: | LED |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TOP LIGHT je značka zaměřená na svítidla a osvětlení pro interiér i exteriér. V nabídce najdeme stropní a nástěnná svítidla, lampy, LED osvětlení, venkovní světla a další doplňky pro moderní osvětlení domácnosti. Produkty TOP LIGHT jsou oblíbené díky praktickému designu, širokému výběru a využití v různých typech prostor.
| Výrobní společnost : | Top Light s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail : | info@toplight.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Top Light s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@toplight.cz |
