Světlo nástěnné Heleon PIR S, Černá TOP LIGHT
solární LED svítidlo s pohybovým PIR čidlem, pro venkovní použití-IP65, LED 5W, 500lm, 4000K, rozměry 13x12x5,4cm
solární LED svítidlo s pohybovým PIR čidlem, pro venkovní použití-IP65, LED 5W, 500lm, 4000K, rozměry 13x12x5,4cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní LED osvětlení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590479047436 |
| Modelová řada: | Heleon PIR |
| Barva: | Černá |
| Délka [cm]: | 13 cm |
| Příkon [W]: | 5 W |
| Styl: | Moderní-Technický |
| Světelný tok [lm]: | 500 lm |
| Šířka [cm]: | 12 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| Uchycení svítidla: | Nástěnná-Stropní |
| Umístění: | Venkovní |
| Voděodolnost: | IP65 |
| Výška [cm]: | 5.4 cm |
| Zdroj světla: | Solar LED |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TOP LIGHT je značka zaměřená na svítidla a osvětlení pro interiér i exteriér. V nabídce najdeme stropní a nástěnná svítidla, lampy, LED osvětlení, venkovní světla a další doplňky pro moderní osvětlení domácnosti. Produkty TOP LIGHT jsou oblíbené díky praktickému designu, širokému výběru a využití v různých typech prostor.
| Výrobní společnost : | Top Light s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail : | info@toplight.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Top Light s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@toplight.cz |
