Světlo nástěnné Gila LED XL, Chrom TOP LIGHT
LED, příkon 8 W, světelný tok 720 lm, barva světla - neutrální, výška 3,5 cm, šířka 60 cm, IP44, materiál - plast
LED, příkon 8 W, světelný tok 720 lm, barva světla - neutrální, výška3,5 cm, šířka 60 cm, IP44, materiál - plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla nad zrcadlo: koupelna |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590479042301 |
| Modelová řada: | Gila |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | Neutrální |
| Dálkové ovládání: | Ne |
| Energetická třída: | F |
| Funkce noční světlo: | Ne |
| Materiál: | Plast |
| Nastavení barvy: | Ne |
| Paměť: | Ne |
| Příkon [W]: | 8 W |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Styl: | Moderní |
| Světelný tok [lm]: | 720 lm |
| Šířka [cm]: | 60 cm |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Uchycení svítidla: | Nástěnná |
| Umístění: | Vnitřní |
| Voděodolnost: | IP44 |
| Výška [cm]: | 3.5 cm |
| Zdroj světla: | LED |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TOP LIGHT je značka zaměřená na svítidla a osvětlení pro interiér i exteriér. V nabídce najdeme stropní a nástěnná svítidla, lampy, LED osvětlení, venkovní světla a další doplňky pro moderní osvětlení domácnosti. Produkty TOP LIGHT jsou oblíbené díky praktickému designu, širokému výběru a využití v různých typech prostor.
| Výrobní společnost : | Top Light s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail : | info@toplight.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Top Light s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@toplight.cz |
