Světlo nástěnné Elon, PIR, Černá TOP LIGHT
venkovní LED svítidlo s pohybovým PIR čidlem, příkon 10 W, světelný tok 1000 lm, barva světla - neutrální, výška 8 cm, šířka 21 cm, IP54
venkovní LED svítidlo s pohybovým PIR čidlem, příkon 10 W, světelný tok 1000 lm, barva světla - neutrální, výška8 cm, šířka 21 cm, IP54
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné a stropní osvětlení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8590479047085 |
| Modelová řada: | Elon |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
| Příkon [W]: | 10 W |
| Styl: | Moderní |
| Světelný tok [lm]: | 1000 lm |
| Šířka [cm]: | 21 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| Uchycení svítidla: | Nástěnná-Stropní |
| Umístění: | Venkovní |
| Voděodolnost: | IP54 |
| Výška [cm]: | 8 cm |
| Zdroj světla: | LED |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TOP LIGHT je značka zaměřená na svítidla a osvětlení pro interiér i exteriér. V nabídce najdeme stropní a nástěnná svítidla, lampy, LED osvětlení, venkovní světla a další doplňky pro moderní osvětlení domácnosti. Produkty TOP LIGHT jsou oblíbené díky praktickému designu, širokému výběru a využití v různých typech prostor.
| Výrobní společnost : | Top Light s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail : | info@toplight.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Top Light s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@toplight.cz |
