Vodárna 1200W s tlakovou nádobou 19 litrů XT121235 XTline
Tlaková stanice se samonasávacím čerpadlem a 19l nádobou je ideální pro zvýšení tlaku vody, zavlažování i zásobování ze studní. Vyniká tichým a spolehlivým provozem bez nečistot. Vhodná pro domácnosti i zahrady.
Tlaková stanice se samonasávacím čerpadlem a tlakovou nádobou o objemu 19 l. Tento typ je velmi tichý a spolehlivý zejména pro zvýšení tlaku ve vodovodním řádu, zavlažování velkých ploch a zásobování vodou bez nečistot ze studní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodárny |
|---|---|
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8592021183906 |
| Hmotnost: | 13,4 kg |
| Délka přívodního kabelu: | 1 m |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 85 dB |
| Krytí: | IPX4 |
| Max. průtok: | 3700 l/h |
| Max. sací hloubka: | 8 m |
| Max. teplota kapaliny: | 35°C |
| Max. tlak: | 1,3-3 bar |
| Max. výtlak: | 46 m |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Objem nádrže: | 19 l |
| Otáčky: | 2850 ot/min |
| Prodejní obal: | krabice |
| Průměr výstupního hrdla: | 1'' |
| Příkon: | 1200 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
