Pouzdro Sunnylife pro Pocket 3 a příslušenství
Pouzdro Sunnylife pro Pocket 3 a příslušenství pomůže chránit zařízení před poškrábáním, nečistotami a běžným opotřebením. Speciálně navržené přihrádky jsou ideální pro fotoaparát a příslušenství, včetně vysílače Mic 2 nebo mini stativu. Vnitřní kapsa se bude skvěle hodit pro uložení nabíjecích kabelů nebo zápěstního řemínku pro fotoaparát. Mezi důležité parametry patří Kompatibilita: DJI Pocket 3, Materiál: Tkanina + flanel, Hmotnost: 197 g.
Pouzdro Sunnylife pro Pocket 3 a příslušenství
Pouzdro Sunnylife poskytne nejvyšší úroveň zabezpečení při přepravě Pocket 3. Speciálně navržené přihrádky jsou ideální pro fotoaparát a příslušenství, včetně vysílače Mic 2 nebo mini stativu. Vnitřní kapsa se bude skvěle hodit pro uložení nabíjecích kabelů nebo zápěstního řemínku pro fotoaparát. Lehká a pohodlná konstrukce usnadní přepravu.
Vysoce kvalitní zpracování
Pouzdro je vyrobeno z odolných materiálů odolných proti opotřebení. Použité materiály jsou navíc mimořádně příjemné na dotek. Měkká podšívka uvnitř dokonale chrání před poškrábáním a nárazy. Pouzdro je také vybaveno odolným zipem.
| Výrobce: | Sunnylife |
|---|---|
| Model | OP3-B718 |
| Kompatibilita | DJI Pocket 3 |
| Materiál | Tkanina + flanel |
| Hmotnost | 197 g |
| Rozměry | 183 x 153 x 64 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny a pouzdra pro videokamery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5905316149861 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sunnylife je značka zaměřená na praktické příslušenství pro drony, akční kamery a mobilní tvorbu obsahu. V její nabídce najdeme například ochranná pouzdra, přepravní tašky, přistávací plochy, kryty vrtulí, držáky, filtry, nabíjecí příslušenství a další doplňky pro zařízení DJI, Insta360, GoPro a podobnou techniku. Produkty Sunnylife jsou oblíbené díky funkčnímu provedení, snadnému používání, dobré ochraně techniky a výhodnému poměru ceny a kvality, což ocení rekreační uživatelé i náročnější tvůrci obsahu.
| Výrobní společnost : | SDSHOBBY Technology Industrial Limited |
|---|---|
| Adresa : | Long Hua District 2nd Bldg 518131 Shenzhen |
| E-mail : | sales901@sunnylife.net |
| Zástupce výrobce v EU : | INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Rudzka 65C 44-200 Rybnik PL - Poland |
| E-mail zástupce v EU : | info@innpro-distributor.cz |
