Ponorné kalové čerpadlo 400W ASIST ASIST
Kalové ponorné čerpadlo ASIST o příkonu 400W. Čerpadlo je schopné přepravit až 7 500 l vody za hodinu. Maximální dopravní výška je až 5 m a čerpadlo je možné ponořit až do 5 m.
Kalové ponorné čerpadlo ASIST o příkonu 400W. Čerpadlo je schopné přepravit až 7 500 lvody za hodinu. Maximální dopravní výška je až 5 m a čerpadlo je možné ponořit až do 5 m.
Ponorné kalové čerpadlo ASIST s příkonwm 400 W, můžete použit k čerpání kapalin a kalů jak z bazénů, jímek, či jiných míst s velikostí pevných částic do 25 mm. Jedná se o čerpadlo s hloubkou ponoru 5 metrů a dopravní výškou až 5 metrů. Uspokojí i náročné uživatele. Plovákový spínač je možné nastavit na určitou hladinu, při které se aktivuje čerpání, výška hladiny se určuje prodloužením nebo zkrácením volné části kabelu s plovákovým spínačem. Skvělá hadicový adaptér pro rychlou montáž odtokové hadice.
Základní vlastnosti ponorného čerpadla ASIST
- Příkon: 400 W
- Max. hloubka ponoru: 5 m
- Max. dopravní výška: 5 m
- Velikost pevných částic: až 25 mm
- Napětí / frekvence: 230 V / 50 Hz
Výhody ponorného čerpadla ASIST
Výhodou ponorného čerpadla jsou jeho menší rozměry. Zároveň umožňuje čerpání kapaliny a kalů do velikosti pevných částic až 25 mm. Pracovat může až do teploty čerpané kapaliny: 35°C. Velmi snadné nastavení výšky hladinového spínače.
Proč koupit ponorné kalového čerpadlo ASIST
Koupí tohoto kalového čerpadla zajistíte účinný nástroj pro vaši zahradu nebo dům při čerpání vody z bazénů, jezírek nebo z jímek na spodní vodu. Skvělý záruční a pozáruční servis na výrobky Asist je zajištěn. Dobrá pořizovací cena.
Při čerpání znečištěné tekutiny se doporučuje po práci čerpadlo propláchnou čistou vodou. Kalová čerpadla ASIST mají široké spektrum uplatnění na vaší zahradě, v domě i na jiných příhodných místech.
PROHLÁŠENÍ O SHODĚ: My, dovozce (dle Zákona č. 22/1997, § 2, odst. e) WETRA-XT, ČR s.r.o. Náchodská 1623, Praha 9, ČR IČO 25632833 prohlašujeme, že výrobek Typ: AE9CP40D1 Název: PONORNÉ ČERPADLO splňuje všechna příslušná ustanovení následujících předpisů Evropských společenství: EC Machinery Directive (MD) 2006/42/EC EC Low Voltage Directive (LVD) 2006/95/EC EC Electromagnetic Compatibility Directive (EMC) 2004/108/EC Testování výrobku a ES přezkoušení typu provedla autorizovaná firma: TÜV SÜD Product Service GmbH, Ridlerstrasse 65, 80339, München, Germany Vlastnosti a technické specifikace výrobku odpovídají následujícím normám EU : EN 60335-1 EN 60335-2-41 EN 55014-1 EN 55014-2 EN 61000-3-2 EN 61000-3-3 EN 62233 Výrobek splňuje požadavky dle směrnice RoHS (2011/65/EU).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ponorná |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8595236321330 |
| Modelová řada: | Asist 5th Garden - green |
| Délka kabelu [m]: | 5 m |
| Max. dopravní množství [l/h]: | 7500 l/h |
| Maximální dopravní výška [m]: | 5 m |
| Maximální teplota kapaliny [°C]: | 35 °C |
| Max. výška sání [m]: | 5 m |
| Napájení [V/Hz]: | 230/50 V/Hz |
| Příkon [W]: | 400 W |
| Stupeň ochrany IP: | IPX8 |
| Typ čerpadla: | Kalové |
| Hmotnost [kg]: | 3 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Ponorné kalové čerpadlo 400W ASIST
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
ASIST: Pomáháme
|
![]() |
| Výrobní společnost : | WETRA ČR, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Veselská 699 Praha |
| E-mail : | info@rs-we.com |
| Zástupce výrobce v EU : | WETRA ČR, a.s. |
| Adresa zástupce v EU : | Veselská 699 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@rs-we.com |

