Dárek zdarma ke každému nákupu
-5%
Podzemní sklípek
Další zboží značkyPROSPERPLAST
Podzemní sklípek Podzemní sklípek Podzemní sklípek + 4 další

Podzemní sklípek

Rychlé řešení pro domy, chaty a chalupy bez podsklepení, dostatečný prostor pro uskladnění ovoce, zeleniny, vína, nebo hotových marmelád a zavařenin, jednoduchá instalace svépomocí bez nutnosti kopání hlubokých základů, pevná samonosná konstrukce odolná proti tlakové vodě, využití vykopané zeminy pro zakrytí vrchní části (není nutná její likvidace), včetně zabudovaných polic, včetně odvětrávání, včetně vstupu, schodů a dveří, velikost 2,2 x 3,57 x 2,6m

189 000 Kč (-5%)
179 000 Kč vč. DPH
147 926 Kč bez DPH
Můžete mít už ve čtvrtek 4.4. | Na objednávku - Kontaktujte nás na objednavky@gigamat.cz
Plus Minus
Kód: PPSKUROV-4C
EAN:

Podzemní sklípek

Řešíte doma nebo na chatě, kam s láhvemi, marmeládami či zavařeninami? Nemáte sklep a na zahradní domek nebo další lednici není u vás dost prostoru? Pak je tím pravým řešením podzemní sklípek vyrobený z kvalitního pevného plastu odolného vůči přírodním podmínkám. Jeho rozměry 2,2 x 3,57 x 2,6 m (š x d x v) Vám tak nabízí dostatek úložného místa, zároveň však bez nutnosti větších prostor.

** Podzemní sklípek ** je skvělým řešením, pokud u Vás doma či na chatě nemáte sklep ani dost jiného prostoru, kam s láhvemi, marmeládami či zavařeninami.

Sklípek je vyroben z pevného kvalitní plastu, který v klidu zvládne život pod zemí. Díky velkému množství funkčních polic Vám interiér nabízí plný komfort při jeho využívání. Speciálně vyhrazený regál na víno Vám umožní uskladnit Vaše oblíbená vína v ideálních podmínkách. Velkou výhodou je místo pro uskladnění zeleniny s možností jejího uchování v písku, které výrazně prospěje její čerstvosti a chuti. Sklípek je vybaven LED osvětlením, ventilační otvor navíc napomáhá udržování stálé vnitřní teploty.

** Parametry: ** * Šířka: 2,2 m * Délka: 3,57 m * Výška: 2,6 m * Objem: 7500 l * Barva: Šedá

Šířka [cm]220
Výška [cm]260
BarvaŠedá
Obsah [l]7500
MateriálPlast
Délka [cm]357
×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět