13. - 19.11.2018 Doprava ZDARMA při objednávce nad 300Kč

Nordix

Nordix

Seveřané, díky své geografické poloze, musí vytvářet vše tak, aby to odolalo tvrdým podmínkám severu. Produkty Nördix se primárně zaměřují na zahradní nářadí, a to jak benzínové, tak i to elektrické.

sekačky Nördix

Benzínové a elektrické sekačky Nördix mají optimální výkon pro svou práci bez ohledu, zda jde o sekačku na kolečkách, či elektrickou strunovou sekačku. Například elektrická strunová sekačka Nördix má skvělé plastové tělo a nízkou hmotnost i pro déle trvající práci. Vhodná na menší plochy, či dokončovací práce kolem plotu a pod.

Dalším užitečným pomocníkem na zahradě pak může být řetězová elektrická pila. Opět se jedná o výkonný a odolný nástroj pro práci se dřevem, ať již potřebujete pokácet menší stromy, či nařezat palivové dřevo.

Ale nejde jen o zahradní techniku, mezi výrobky Nördix najdete také ruční okružní pily a  možná právě pro severské podnebí typická kamna na propan-butan. Pokud objevíte kouzlo těchto mobilních kamen, určitě se ohřejete, jako každý, kdo je používá. Část kamen na propan-butan je ještě kombinovaná s možností elektrického ohřevu.

Značka Nördix prostě boduje tam, kde to potřebujete nejvíce.

Nenalezeny žádné záznamy.

Proč nakupovat u nás

SKLAD – 10.000 m2. Máme jeden z největších skladů v České republice na sortiment HOBBY, DOMÁCNOST, ZAHRADA.