Nordix

Nordix

Seveřané, díky své geografické poloze, musí vytvářet vše tak, aby to odolalo tvrdým podmínkám severu. Produkty Nördix se primárně zaměřují na zahradní nářadí, a to jak benzínové, tak i to elektrické.

sekačky Nördix

Benzínové a elektrické sekačky Nördix mají optimální výkon pro svou práci bez ohledu, zda jde o sekačku na kolečkách, či elektrickou strunovou sekačku. Například elektrická strunová sekačka Nördix má skvělé plastové tělo a nízkou hmotnost i pro déle trvající práci. Vhodná na menší plochy, či dokončovací práce kolem plotu a pod.

Dalším užitečným pomocníkem na zahradě pak může být řetězová elektrická pila. Opět se jedná o výkonný a odolný nástroj pro práci se dřevem, ať již potřebujete pokácet menší stromy, či nařezat palivové dřevo.

Ale nejde jen o zahradní techniku, mezi výrobky Nördix najdete také ruční okružní pily a  možná právě pro severské podnebí typická kamna na propan-butan. Pokud objevíte kouzlo těchto mobilních kamen, určitě se ohřejete, jako každý, kdo je používá. Část kamen na propan-butan je ještě kombinovaná s možností elektrického ohřevu.

Značka Nördix prostě boduje tam, kde to potřebujete nejvíce.

Nenalezeny žádné záznamy.

Proč nakupovat u nás

3.000.000 - Do teď jsme realizovali přes tři milióny dodávek pro naše zákazníky.