KIS

Značka KIS označuje produkční řadu plastových boxů určenou pro sklady, kuchyně i potraviny. Za značkou KIS stojí společnost A.B.M. Italia S.p.A, která kromě plastových boxů pro domácnost vyrábí také kontejnery pro zdravotnictví. A.B.M. Italia S.p.A je součástí velké skupiny firem Arredo Plast Group a v roce 2012 oslavila 40 let své existence.

Nenalezeny žádné záznamy.

Firma byla založena v roce 1972 a po šestnácti letech se připojila do vznikající skupiny firem Arredo Plast Group. V roce 1991 začíná firma vyrábět plastové boxy pro zdravotnictví. A v roce 2006 se začala produkce firmy rozšiřovat i v mezinárodním měřítku a to hlavně ze závodu v Kanadě. Tři roky po tom jsou otevřeny sklady v Itálii a Španělsku pro efektivnější řízení logistiky.

Dnes je značka KIS známá nejen v Evropě, ale ve více než osmdesáti zemích světa. Centrální kancelář v Itálii koordinuje další pobočky v Evropě, Spojených státech a výrobní závod v Kanadě. Díky tomu se značka KIS dostává stále více do povědomí veřejnosti.

Pod značkou KIS najdete plastový nábytek, skladovací boxy nebo kuchyňské nádoby. Boxy se dobře hodí pro přehledné uspořádání předmětů v domácnosti. Plastový materiál umožňuje pestrobarevné provedení boxu. Svěží barvy tak rozzáří Vaši kuchyni, prádelnu nebo koupelnu. Plastové boxy se snadno udržují čisté a jsou určeny i pro styk s potravinami.

Barevnost úložných boxů

Barevné skladovací boxy najdou své uplatnění i na jiných místech v domácnosti. Výborně se hodí například pro rychlé uložení hraček Vašich dětí. Živé barvy boxů rychle oživí vzhled dětského pokoje. Podle barev jednotlivých boxů děti pak snadno najdou, kde jsou hračky uloženy. .

Pro venkovní prostředí, dílny a technické místnosti se dobře hodí plastové police a nábytek. KIS výrobky určené pro venkovní prostředí jsou odolné proti UV záření, což prodlužuje životnost a barevnou stálost. S pomocí úložných boxů a plastového nábytku je možné jednoduše ukládat a třídit nářadí a další vybavení potřebné kolem domu.

Proč nakupovat u nás

SKLAD – 10.000 m2. Máme jeden z největších skladů v České republice na sortiment HOBBY, DOMÁCNOST, ZAHRADA.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět