GIORI Milano

GIORI Milano

Kolem roku 1888 začíná historie značky Giori Milano. V Miláně se usadil mladý a zručný Rakušan jménem George Hans Fremder a jeho šikovné ruce a obchodní talent slavily úspěch. Miláno bylo místo změn a zatím co do Říma patřila vláda, tak do Milána patřilo centrum ekonomiky a kultury.

Proto se ve městě držena i smetánka, pro kterou šikovný řemeslník začal výrobu manžetových knoflíčků. Aby se nová značka lépe zapsala do povědomí smetánky v Miláně, změnil si jméno na Giori Fremdaro. A pak, už nebylo daleko ke značce GIORI.

Dnes je značka GIORI Milano známá nejen v Evropě, ale módní doplňky značky ovlivňují módní trend po celém světě. Firma si dobré jméno získává především precizností provedení a kvalitou použitých materiálů. Výrobky jsou vytvořeny ze zlata, stříbra nebo také hedvábí. Dárky vyrobené z takto cenných materiálů jsou nadčasové, a jsou i v souladu se současnými módními trendy.

Například stylové dámské hodinky Giori Milano mají kvalitní strojek Seiko Quartz. Jsou vyrobené z nerezové oceli a jsou odolné proti vodě. Designově zajímavý ciferník v bílo-stříbrných barvách doplňuje elegantní modrý náramek z pravé kůže. Balení v luxusní dárkové krabičce zrcadlí eleganci a styl značky.

Pro muže má značka Giori Milano také několik výrobků, které nezůstanou bez povšimnutí. Stylové luxusní sady kravat mohou sloužit jako důstojný stylový dárek. Stejně, jako v době počátku firmy, tak i dnes, důležité osobnosti kultury i ekonomiky ocení precizní manžetové knoflíčky. Nebo kapesníček ze stoprocentního hedvábí, podle současné módy.

Všechny výrobky značky Giori Milano směřují k vysoké kvalitě. Kromě použitých drahých kovů a kvalitních materiálů je všudypřítomná preciznost pro značku charakteristická. Proto takový luxusní dárek potěší nejen významné osobnosti, ale jistě i vaše blízké.

Nenalezeny žádné záznamy.

Proč nakupovat u nás

REKLAMACE – Nediskutujeme, zákazníkům důvěřujeme.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět