DÁREK! 1 x Respirátor FFP2 nebo 4 x roušky při nákupu nad 1000 Kč! Myslíme na Vás a Vaši rodinu.
Hedvábná kravata a manžetové knoflíčky Giori Milano RS0803, modré Vyprodáno
Další zboží značkyGiori Milano
Hedvábná kravata a manžetové knoflíčky Giori Milano RS0803, modré Hedvábná kravata a manžetové knoflíčky Giori Milano RS0803, modré Hedvábná kravata a manžetové knoflíčky Giori Milano RS0803, modré + 1 další

Hedvábná kravata a manžetové knoflíčky Giori Milano RS0803, modré

Luxusní sada kravata Giori Milano, a manžetových knoflíčků ve stejném stylu! Sada je vyrobena z velmi kvalitního hedvábí. Kravata je v nebeské modři a dá se kombinovat s většinou košil a obleků nebo sak. Dárkové baleno v krabičce s vrkem provedeným ve stylu kravaty

Značka: Giori Milano

Kód zboží: RS0803

Cena vč. DPH
950 Kč
Cena bez DPH
785 Kč
10 bodů

Hedvábná kravata a manžetové knoflíčky Giori Milano RS0803, modré

Luxusní sada kravata Giori Milano, a manžetových knoflíčků ve stejném stylu! Sada je vyrobena z velmi kvalitního hedvábí. Kravata je v nebeské modři a dá se kombinovat s většinou košil a obleků nebo sak. Dárkové baleno v krabičce s vrkem provedeným ve stylu kravaty.

Značka Giori Milano směřuje k vysoké kvalitě a zachová základní hodnoty, kterými jsou kvalita provedení a preciznost. Sadu opravdu ocení každý muž. Pečujte o kravatu v duch zásad péče o hedvábné materiály.

Součást balení:

Luxusní sada Giori Milano: 100% hedvábná kravata, kapesníček a manžetové knoflíčky. Bledě modré provedení s italským jemným kostkovým vzorem, baleno ve stejně designově laděném dárkovém balení.

Novinky

PŘIHLÁSIT
KATEGORIE
Košík je prázdný
Porovnání Roušky a respirátory