-26%
Potravinový box KIS Vedo 1L, modrý
logo KIS

Potravinový box KIS Vedo 1L, modrý

Potravinový box značky KIS z modelové řady Vedo vám pomůže úsporně uskladnit různé potraviny. Je ultra-průhledný, stohovatelný a teplotně odolný. Jeho objem je 1 litr. Lze ho použít do mikrovlnné trouby i ho mýt v myčce. Součástí balení je víko v modré barvě.

39 Kč (-26%)
29 Kč vč. DPH
24 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už ve středu 23.09
Plus Minus
Kód: 060697WHTRBN8

Potravinový box KIS Vedo 1L, modrý

Také vaše lednička není nafukovací? Přemýšlíte jak do ní vměstnat co nejvíce potravin? Máme pro vás řešení, které vás jistě potěší. Představujeme vám novou kolekci potravinových boxů "Vedo". Jedná se o ultra-průhledné boxy, které jsou určené pro uchovávání potravin. Tyto boxy jsou teplotně odolné, lze je mýt v myčce a také je můžete bez víka použít na ohřev v mikrovlnné troubě.

A právě s této nové kolekce je i námi nabízený potravinový box o objemu 1 litr. Při zakoupení více těchto boxů je lze zasouvat do sebe nebo stohovat na sebe, čímž vám významně uspoří místo ve vaši lednici. Navíc je teplotně odolný a to v rozsahu od -20°C do +100°C, proto ho nemusíte použít jen v lednici, ale s klidem i v mrazáku. Uzavírá se pomocí víka, které se na box jednoduše zacvakne. Toto víko má modrou barvu.

Základní vlastnosti potravinového boxu KIS

  • Kolekce: Vedo
  • Objem: 1 L
  • Provedení boxu: ultra-průhledné
  • Barva víka: modrá
  • Rozměry: 14 x 19,5 x 6 cm

Proč koupit potravinový box KIS

Jeho zakoupením získáte praktický box pro úsporné uskladnění potravin. Ušetří vám místo i v té nejmenší lednici a ještě ho lze použít pro ohřev v mikrovlnné troubě. Tedy žádné překládání! Nakonec jej stačí vložit do myčky na nádobí a máte ho opět čistý a přichystaný k dalšímu použití. Také je teplotně odolný, zasouvatelný a zároveň stohovatelný. Proto nečekejte až bude vaše lednička zcela zaplněná, ale už nyní si zajistěte nejlepší využití prostoru s tímto potravinovým boxem značky KIS z nové kolekce Vedo. Objednejte si ho zde na našem e-shopu.

Šířka [cm]14
Výška [cm]6
Hloubka [cm]19.5
Barvatransparentní/modrá
Obsah [l]1
×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět