-58%
Pumpičkový dávkovač mýdla, plast
Další zboží značkyNo brand
Pumpičkový dávkovač mýdla, plast

Pumpičkový dávkovač mýdla, plast

Plastový dávkovač na tekuté mýdlo o rozměrech 11 x 17,5 x 9,5 centimetrů je vybavený pumpičkou, díky které vám vždy nadávkuje potřebné množství mýdla na umytí rukou. Navíc má integrovanou kapsu na odkládání mycích pomůcek.

109 Kč (-58%)
46 Kč vč. DPH
38 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v pátek 24.9.
Plus Minus
Kód: 8711252525051

Pumpičkový dávkovač mýdla, plast

Pravidelné mytí rukou rovná se zdraví. To jistě platí. Jak však si tuto činnost usnadnit? Stačí si pořídit pumpičkový dávkovač mýdla, který je určeny pro dávkování tekutého mýdla. Jedním stisknutím, tak získáte potřebné množství mýdla na umytí rukou. Což vám nejen ušetří náklady ale i čas. Tento dávkovač o rozměrech 11 x 17,5 x 9,5 centimetrů je vyrobený z odolného plastu. Navíc je vybavený integrovanou kapsou, do které je možné odložit mycí pomůcky. Dodává se v různých barvách.

Základní vlastnosti pumpičkového dávkovače

  • Materiál: plast
  • Barva: různé barvy (oranžová, červená, modrá, žlutá, ...)
  • Rozměry: 11 x 17,5 x 9,5 cm

Proč koupit pumpičkový dávkovač

Tento dávkovač s odolného plastu je možné opakovaně plnit, Proto je možné s nim ušetřit. Nemusíte totiž kupovat mýdlo i s pumpičkou, ale pouze náhradní náplně, které jsou levnější. Dobře se udržuje v hygienické čistotě a navíc v sobě integruje odkládací kapsu na mycí pomůcky jako je například mycí houba. Celý proces mytí rukou se díky tomuto dávkovači zrychlí. Pote už jen záleží na vás kolikrát za den ho použijete. Samozřejmostí je možnost natočení pumpičky do stran i zastavení pumpování.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět