Činka LIFEFIT Kettlebell 12 kg Vinyl Vyprodáno
Další zboží značkyRulyt
Video - Činka LIFEFIT Kettlebell 12 kg Vinyl

Činka LIFEFIT Kettlebell 12 kg Vinyl

Jednoruční činka Kettlebell značky LIFEFIT o hmotnosti 12 kg je určena pro všechny co chtějí změnu oproti klasickým činkám. Je vyrobena z vinylu a naplněna cementem. Má trojúhelníkový úchop. Ideální pro tvarování vašeho těla.

689 Kč (-28%)
499 Kč vč. DPH
412 Kč bez DPH
Kód: D1F-VIN-KETT12
EAN: 4891223097498

Činka LIFEFIT Kettlebell 12 kg Vinyl

Unikátní jednoruční činka LIFEFIT Kettlebell Vinyl je jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem o hmotnosti 12 kilogramů. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního vinylového materiálu plněného cementovou náplní. Kvalitní a pevné madlo činky zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti zvyšuje komfort a prodlužuje životnost.

Základní vlastnosti činky Kettlebell LIFEFIT

  • Typ: jednoruční
  • Hmotnost: 12 kg
  • Materiál: vinyl / cement

Tipy na cvičení

K základním cvikům mohou patřit TGU (turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press) a trh (snatch). Při cvičení dodržujte základní pravidla pro posilování, nebo cvičte s fitness trenérem.

Proč koupit činku Kettlebell LIFEFIT

Tato činka s hmotností 12 kg je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly a dynamiky. Kvalitní tělo z vinylového materiálu plněného cementovou náplní zajistí skvělé vlastnosti pro jakýkoli cvik.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět