-25%
Čajové svíčky vonné CLEAR 30ks květ bavlny
Další zboží značkySPAAS

Čajové svíčky vonné CLEAR 30ks květ bavlny

Čajové svíčky značky SPAAS jsou skvělou volbou pro Vaši domácnost. Po jejich zapálení se rozvine příjemná svěží vůně a rozpuštěný vosk prosvícen světlem knotu vše doladí. Při počtu 30 kusů v balení Vám vydrží po dlouhou dobu. Využijete je tedy neje k navození romantické atmosféry ale i jako náhradní zdroj světla.

159 Kč (-25%)
119 Kč vč. DPH
98 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v úterý 22.09
Plus Minus
Kód: 0338283-473

Čajové svíčky vonné CLEAR 30ks květ bavlny

Dekorace do Vašeho domova je zde. Jsou to čajové svíčky z naší nabídky. Provoní Váš dům i byt příjemnou tropickou vůní. Po jejich zapaléní osvětlený rozpuštěný vosk barevně doladí tu správnou atmosféru. Skvěle se budou hodit pro romantické večery či jako první pomoc při přerušení dodávky elektrické energie.

Základní vlastnosti svíček

  • typ: čajová svíčka
  • aroma: květ bavlny
  • barva: béžová
  • počet ks: 30

Výhody svíček

Svíčky neodmyslitelně patří k romantickým večerům. Jejich zapálením získáte intimní osvětlení. Ať je potřebujete pro speciální romantickou příležitost či pouze jako náhradní zdroj světla, s těmito svíčkami rozhodně máte zajištěné obě varianty. Dodávány jsou v balení po 30 kusech.

Proč koupit svíčky

V každé domácnosti by měla být zásoba svíček. Navíc využijete-li nejen jako dekoraci, ale při výpadku proudu. Dále by neměla být opomíjena jejich romantická podstata, kterou využije nejeden romantik.

Součást balení

  • 30x čajová svíčka *doba hoření +/- 4,5 h
BarvaBéžová
TypČajová
Počet ks v balení [ks]30
AromaKvět bavlny
Doba hoření [h]4.5
Šířka [cm]3.8
Výška [cm]1.9
Hloubka [cm]3.8
Velikost3.8x1,9
Hmotnost [kg]0.017
×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět