Bezsáčkové vysavače pro každého

Nenalezeny žádné záznamy.

Ať už máte ve své domácnosti podlahu z koberce, linolea, dlažby nebo z plovoucí podlahy, moderní vysavače si dokáží poradit se všemi druhy těchto materiálů. Stačí jen zvolit ten správný, protože v současnosti jsou na trhu nabízeny modely s různými technologiemi chodu.

V posledních letech pak zejména vysavače, u kterých není zapotřebí měnit sběrný sáček – tedy bezsáčkové vysavače. Jsou vyhledávané u vlastníků rodinných domů i komerčních objektů. Proč jsou v současnosti tak oblíbené?

Jak fungují bezsáčkové vysavače

Abychom mohli opravdu dobře pochopit, proč jsou v současnosti bezsáčkové vysavače tak oblíbené, měli bychom nejprve pochopit jejich přednosti. Jak napovídá již samotný název, bezsáčkové vysavače nepotřebují žádné sáčky. Prach a vysáté nečistoty putují hadicí do těla vysavače, kde pomocí velkého tlaku vzduchu velmi rychle rotují. Odstředivá síla zajistí, že prach a nečistoty se usadí v usazovací nádobce.

Usazovací nádobku pak stačí po každém vysávání jen vysypat nebo propláchnout proudem vody, což nezabere ani minutu. Než vzduch vyjde z vysavače ven, projde ještě přes HEPA filtr, který zajistí jeho dočištění. Takový je základní princip bezsáčkových vysavačů.

Porovnání s ostatními druhy vysavačů

Při porovnání s ostatními druhy vysavačů vykazují bezsáčkové vysavače hned několik předností. Přednosti a porovnání si nyní rozebereme detailněji. Budeme porovnávat bezsáčkové vysavače s klasickými, tedy sáčkovými i vodními vysavači.

Bezsáčkové a klasické vysavače

Sáčky u klasických vysavačů představují asi největší starost. Papírové sáčky je třeba neustále dokupovat a myslete na to, aby byly stále zásoby. Poměrně rychle se naplní, takže je třeba častá výměna. Výměna sáčků pro sáčkové vysavače není jednoduchou činností a zabere několik minut. Ze sáčku se většinou uvolňuje prach a nečistoty při výměně a může se i protrhnout. Navíc, čím více je sáček ve vysavači naplněný, tím menší má výkon. U bezsáčkových vysavačů se všem těmto starostem můžete vyhnout.

Bezsáčkové vysavače a vodní

Vodní vysavače také ke svému chodu nevyžadují nákup žádných sáčků, ale je zapotřebí naplnit speciální nádobu vodou před každým vysáváním a po každém vysávání ji znovu vypláchnout. To vám zabere vždy nějaké minuty navíc. Vodní vysavače neztrácí výkon, ale aby měly dostatečný výkon, je třeba hodně vody a tím pádem je i větší konstrukce vysavače. Bezsáčkové vysavače mají vyvinutou technologii vysávání a vysokých výkonů jsou schopné dosahovat i při zachování malých rozměrů.

Proč nakupovat u nás

BEST CENY - Nejlepší ceny u nás - naši nákupčí vyjednávají ceny za vás na desetitisíce kusů.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět