BBQ

BBQ je značka, která je spojena se vším, co je potřebné pro dokonalý zážitek z venkovního vaření a grilování. Spolu s velkým výběrem grilů má opravdu široký sortiment všech náležitostí, které ke grilování patří a je vidět, že umění grilování a vaření venku opravdu dokonale rozumí.

Nenalezeny žádné záznamy.

Grily

Bez ohledu na styl, nebo finanční rozpočet, si mezi nimi každý najde ideální model, který bude přesně odpovídat jeho potřebám. A vybírat je z čeho, protože velmi kvalitní grily vyrábějí v různých velikostech jak pro domácí, tak pro profesionální využití a zdrojem tepla může být například dřevo, zemní plyn, dřevěné uhlí, nebo elektřina.

Nástroje potřebné ke grilování

Bez vhodných nástrojů se neobejde žádné grilování. V BBQ pamatují na všechno, takže dodávají třeba teploměry, sady nářadí, různé koše na ryby, pánve, špachtle, grilovací jehly, kleště na maso, nebo plechy na pizzu. Všechny jejich výrobky lze zakoupit v mnoha variantách a v té nejvyšší kvalitě.

Potřeby k čištění grilu

Každý zanesený gril se vystavuje riziku vzplanutí, velkému dýmení a v neposlední řadě i znehodnocení potravin, které se na něm dělají. BBQ má ve svém sortimentu bezpočet mechanických potřeb na čištění grilů a na výběr je od ručních kartáčů a škrabek až po parní čističe, nebo automatické roboty, které špinavou práci s přehledem zvládnou sami.

Dřevěné uhlí, brikety a podpalovače

Za zmínku určitě stojí i velký výběr pelet z tvrdého, ale i měkkého dřeva, dřevěného uhlí, ale i podpalovačů, zapalovačů, nebo fukarů, které vhání do ohně vzduch. Stejně jako u ostatních výrobků BBQ, tak i tyto potřeby jsou v různých velikostech a vyberou si jak profesionální, tak amatérští příznivci grilování.

Zahradní nábytek a lampy

Příjemně strávený čas na zahradě ještě umocní odpočinek na kvalitním a pohodlném zahradním nábytku. A nebyla by to značka BBQ, kdyby nenabízela v různých variantách desítky kusů nábytku, lamp, nebo pochodní. BBQ zkrátka o sobě může bez uzardění říct, že je na slovo vzatý odborník ve všem, co se týká ideálně stráveného času při venkovních zahradních aktivitách.

Proč nakupovat u nás

TÝM – Máme v týmu 30 lidí připravených zvládat každodenní rutinu i nestandardní požadavky.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět