Baseus Jelly kabel USB-C na Lightning, 20W, 1,2 m (černý)
Silikonový kabel pro rychlé nabíjení řady Jelly
Silikonový kabel od společnosti Baseus je užitečné příslušenství s neobvyklým designem, které osloví mnoho lidí. Povrch kabelu kombinuje odolnost a je měkký na dotek. Moderní pastelové barvy Morandi potěší oko a rychlé nabíjení o výkonu 20 W uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů.
Silikonové pouzdro
Kabel je chráněn odolným silikonem, takže jeho používání je mnohem bezpečnější než u běžného gumového kabelu. Příslušenství má certifikaci SGS, nezamotává se ani neláme a je odolné proti šmouhám. Každý, kdo vlastnil gumový kabel, si okamžitě všimne obrovského rozdílu.
Přenos dat
Tento kabel umožňuje expresně nabíjet telefon Apple při výkonu 20 W a přenášet data rychlostí 480 Mb/s. Přenášejte své soubory během okamžiku!
| Výrobce | Baseus |
|---|---|
| Model | CAGD020001 |
| Konektor | Typ-C na Lightning |
| Napájení | 20W |
| Přenos dat | 480Mb/s |
| Barva | Černá |
| Délka | 1,2 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB kabely |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 6932172603939 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
