-58%
Aku LED svítilna
Další zboží značkyNo brand

Aku LED svítilna

Produkt je vyroben z hliníkové slitiny, je vodotěsný a nárazuvzdorný. Výrobek je osazen LEXEON 3W LED diodou s životností až 100 000h. Nabitá Li-Ion baterie vydrží nepřetržitě svítit dle prostředí cca 180 minut při plném nabití, nabíjecí cyklus baterie je stanoven na cca 500 nabití. Měřeno oficiálními metodami.

Značka: No brand

Kód zboží: 99-2002

Cena vč. DPH
212 Kč
Cena bez DPH
175 Kč
Původní cena
499 Kč
Sleva
-287 Kč (-58%)
2 bodů
Skladem > 5ks
můžete mít už v pátek 21.02

Aku LED svítilna

Svítilna po stisknutí spínače pracuje ve 3 módech – plná intenzita světla, přerušované blikání a snížená intenzita světla. Posouvání krytu čočky měníte rozptyl světla. Výrobek je dodáván se 2 nabíječkami. Nabíječka pro 230V a autonabíječka 12V. Součástí výrobku pro použití standardní baterií je redukce pro baterie 3x AAA.

Použití Vložte baterii a utáhněte zadní kryt svítilny. Pokud je nabíječka zapojena, červené světlo indikuje nabíjení. Zelené světlo indikuje plně nabitou baterii. Po nabití odpojte svítilnu z nabíječky.

Upozornění Nikdy nenechávejte svítilnu při nabíjení bez dozoru. Nedemontujte a nezasahujte do vnitřních částí svítilny. Nedívejte se přímo do světla a nemiřte nikomu světlem do očí. Čistěte pouze vnější části navlhčeným měkkým hadříkem. V případě, že nebudete svítilnu delší dobu používat, vyjměte baterii a uložte na suchém místě. Nevystavujte přímému slunci. Staré baterie odevzdejte vždy k ekologické likvidaci.

Novinky