Úložná taška Sunnylife pro DJI RC 2
Ochranné pouzdro Sunnylife pro DJI RC 2
Ochranné pouzdro značky Sunnylife je nepostradatelným příslušenstvím pro majitele řídicí kamery DJI RC 2 / RC. Výrobek pomůže ochránit zařízení před poškozením například při přepravě. Pouzdro je vyrobeno z odolného materiálu, který chrání ovladač mimo jiné před prachem a mechanickým poškozením.
Promyšlená řešení
Pouzdro umožňuje bezpečně umístit ovladač do něj - nemusíte ani vyndávat ovládací páčky. Můžete si tak být jisti, že se při přepravě nic nepoškodí!Vnitřek pouzdra je navíc potažen mimořádně měkkým materiálem, který vám umožní uložit zařízení bez rizika jeho poškrábání.
Minimalistický design
Ochranné pouzdro Sunnylife je nejen funkční, ale také estetické. Pouzdro se vyznačuje minimalistickým designem, takže dokonale zapadne téměř do každého stylu. Příslušenství je vybaveno praktickou rukojetí, takže se s ovladačem můžete pohodlně přesouvat, kamkoli potřebujete.
| Výrobce: | Sunnylife |
|---|---|
| Model | B657 |
| Materiál | Tkanina + flanel |
| Hmotnost | 219 g |
| Rozměry | 195 x 160 x 76 mm |
| Kompatibilita | DJI RC 2 / RC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k dronům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5905316148147 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SDSHOBBY Technology Industrial Limited |
|---|---|
| Adresa : | Long Hua District 2nd Bldg 518131 Shenzhen |
| E-mail : | sales901@sunnylife.net |
| Zástupce výrobce v EU : | INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Rudzka 65C 44-200 Rybnik PL - Poland |
| E-mail zástupce v EU : | info@innpro-distributor.cz |
