237790 Skříňka na nářadí s 2 šuplíky KETER
Skříňka s 2 šuplíky
Skříňka s 2 šuplíky
2zásuvková skříňka na nářadí na otočných kolečkách. Obsahuje hlubokou zásuvku s vyjímatelnou přepážkou na větší a těžší nářadí. Praktická police s velkým objemem, která umožňuje uskladnit nářadí různé velikosti v pohodlných přepážkách. Výrobek disponuje 2 objemnými zásuvkami, což umožňuje seskupování předmětů. Hluboká zásuvka s vyjímatelnými přepážkami usnadňuje skladování větších a těžších nástrojů. Ostatní menší zásuvky jsou určeny na jiné nástroje, menší předměty a doplňky.
56,2 x 28,9 x 26,2 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| EAN: | 7290106926158 |
| Hloubka [cm]: | 26.2 cm |
| Šířka [cm]: | 56.2 cm |
| Výška [cm]: | 28.9 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KETER je značka specializovaná na plastový zahradní nábytek, úložné boxy, zahradní domky a praktické vybavení pro venkovní prostory. Nabízí například zahradní skříně, boxy, domky, regály, kompostéry, květináče nebo nábytek s moderním vzhledem. Produkty KETER jsou oblíbené díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům, snadné údržbě a elegantnímu designu.
| Výrobní společnost : | Keter Group Holding Limited |
|---|---|
| Adresa : | Beaumont Industrial Estate, Beaumont Road, Banbury, Oxon, UK, OX16 1RH |
| E-mail : | info@keter.com |
