238275 Skříňka na nářadí Connect Cantilever 22 KETER
22´´ Skříňka na nářadí Connect Cantilever
22´´ Skříňka na nářadí Connect Cantilever
Praktická skříňka na nářadí Smart Cantilever s velkým objemem. Jeho vnitřek umožňuje skladování nářadí různých velikostí. Organizéry uvnitř skříňky usnadňují organizaci práce a zajišťují snadný přístup k potřebnému nářadí. Díky pohodlnému držadlu lze skříňku bez problému přenášet. Velikost 56,5x31,7x25,1cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.95 kg |
| EAN: | 7290106934214 |
| Modelová řada: | Cantilever |
| Hloubka [cm]: | 31.7 cm |
| Šířka [cm]: | 56.5 cm |
| Výška [cm]: | 25.1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KETER je značka specializovaná na plastový zahradní nábytek, úložné boxy, zahradní domky a praktické vybavení pro venkovní prostory. Nabízí například zahradní skříně, boxy, domky, regály, kompostéry, květináče nebo nábytek s moderním vzhledem. Produkty KETER jsou oblíbené díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům, snadné údržbě a elegantnímu designu.
| Výrobní společnost : | Keter Group Holding Limited |
|---|---|
| Adresa : | Beaumont Industrial Estate, Beaumont Road, Banbury, Oxon, UK, OX16 1RH |
| E-mail : | info@keter.com |
