XTLINE Sada aku nářadí 18 V, 10 dílů „SET 2 “ XTline
XTLINE Sada aku nářadí 18 V, 10 dílů „SET 2 “ je praktický produkt značky XTLINE určený pro běžné dílenské, montážní nebo stavební použití podle konkrétní varianty. Varianta 18 V pomáhá přizpůsobit nástroj nebo příslušenství přesně typu práce, pro kterou je určené. Důraz je kladen na funkční zpracování, spolehlivý výkon a pohodlnou každodenní práci. Je vhodný pro řemeslníky i náročné hobby uživatele, kteří chtějí solidní poměr praktičnosti a ceny.
Sada aku nářadí XTLINE obsahuje, aku pneumatické kladivo, aku vrtačku, aku oscilační brusku, aku svítilnu, aku nabíječku, 2x baterii 18 V 2.0 Ah, 1x baterii 18 V 4.0 Ah a nabíječku. Všechna zařízení jsou vybavena protiskluzovým měkkým držadlem pro ergonomickou a bezpečnou manipulaci. Systém akumulátoru XTLINE poskytne dostatek energie pro celou řadu akumulátorového nářadí XTline. Jednou baterií totiž můžete pohánět všechny produkty setu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady aku nářadí - systém XT-Power |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.7 kg |
| EAN: | 8592021225545 |
| Hmotnost: | 12,7 kg |
| Napětí: | 18 V |
| XT102725: | Aku oscilační bruska 18 V |
| XT102735: | Aku přímočará pila 18 V |
| XT102765: | Aku svítilna LED 3 W 18 V |
| XT102785: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 2.4 A |
| XT102795: | Nabíječka s LED svítidlem |
| XT102840: | Aku kombinované pneumatické kladivo bezuhlíkové SDS PLUS, 18 V |
| XT102860: | Aku vrtačka s příklepem bezuhlíková 18 V |
| XT102884E: | Aku baterie Li-Ion 18 V, 4.0 Ah |
| XT90060: | Taška na nářadí s pojezdy a teleskopickou rukojetí, 670x300x310 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
