XTLINE Ruční naviják | 450 kg / lano 10 m XTline
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladkostroje a navijáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8592021242429 |
| Průměr lana: | 4,2 mm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Délka ocelového lana: | 10 m |
| Jmenovitá nosnost: | 450 kg |
| Max. nosnost: | 500 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HONITON je značka zaměřená na profesionální i hobby ruční nářadí, zejména klíče, gola sady a dílenské vybavení. Nabízí ráčny, hlavice, očkoploché klíče, sady nářadí, momentové nástroje a další příslušenství pro servisní práce. Produkty HONITON jsou oblíbené díky pevnému zpracování, přesnosti a využití v dílně, garáži i autoservisu.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
