XTLINE Ponorné čerpadlo do sudu 400 W XTline
Elektrické ponorné čerpadlo na dešťovou vodu je vybaveno plovákovým spínačem pro automatické vypnutí dle hladiny. Vhodné pro čerpání vody ze sudů, nádrží i bazénů. Nabízí spolehlivý a pohodlný provoz.
Elektrické ponorné čerpadlo na dešťovou vodu má plovákový spínač, který zajišťuje automatické vypnutí v závislosti na výšce hladiny vody. Ideální na čerpání ze sudů, nádrží a bazénů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ponorná |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.08 kg |
| EAN: | 8592021183876 |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Izolace: | třída ochrany I |
| Krytí: | IPX8 |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
| Max. průchodnost: | 0,5 mm |
| Max. průtok: | 4000 l/h |
| Max. teplota kapaliny: | 35°C |
| Max. tlak: | 1,1 bar |
| Max. výtlak: | 11 m |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Prodejní obal: | krabice |
| Průměr výstupního hrdla: | 3/4" |
| Průměr základny: | 190 mm |
| Příkon: | 400 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
