XTLINE Nylonový satinovací válec čistící | 120x100 mm XTline
Nylonový satinační válec vhodný pro broušení a čištění kovů, odstraňování natěrů a koroze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k bruskám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592021260584 |
| Použití: | broušení kovu, odstraňování nátěrů, koroze |
| Průměr: | 120 mm |
| Šířka: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
