XTLINE Nůžky na PVC trubky | 3 - 42 mm XTline
Nůžky na PVC trubky XTLINE v rozsahu 3–42 mm umožňují přesné a čisté stříhání plastových trubek bez deformace. Robustní konstrukce a ergonomická rukojeť zajišťují pohodlnou a bezpečnou práci i při častém použití. Ideální volba pro instalatéry i domácí kutily.
Kleště na plastové trubky s vyměnitelným břitem se snadno používají díky lehké rukojeti. Využití ráčnového mechanismu a jednoduchému systému uvolňování břitu tahem rukojetí od sebe.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8592021045747 |
| Ostatní vlastnosti: | pojistka k uzavření |
| Použití: | střihání PVC trubek (až do průměru 42 mm) |
| Průměr čelistí: | 42 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
