Nůžky na plech slouží k rychlému beztřískovému stříhání a vystříhávání plných i děrovaných ocelových plechů a plechů z neželezných kovů. Umožňují rychlé a přesné řezání plechu do tloušťky 1,6 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8592021224760 |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 78,9 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 89,9 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Max. prořez: | 1,6 mm |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Otáčky: | 4500 ot/min |
| Prodejní obal: | krabice |
| Příkon: | 600 W |
| Součást balení: | pár uhlíků, imbus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
