Momentový klíč umožňuje dotažení šroubů nastavením kroutícího momentu až do určitého, požadovaného nebo předepsaného tahového napětí. Nastavený moment se fixuje kroužkem na konci rukojeti. Momentový klíč je kalibrovaný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gola kombi |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8592021446087 |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Celková délka (L): | 265 mm |
| Norma: | DIN 3120 |
| Odchylka: | +- 4 % |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Rozsah měření: | 5-25 Nm |
| Velikost čtyřhranu: | 1/4“ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HONITON je značka zaměřená na profesionální i hobby ruční nářadí, zejména klíče, gola sady a dílenské vybavení. Nabízí ráčny, hlavice, očkoploché klíče, sady nářadí, momentové nástroje a další příslušenství pro servisní práce. Produkty HONITON jsou oblíbené díky pevnému zpracování, přesnosti a využití v dílně, garáži i autoservisu.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
