XTLINE Kombinované kladivo 850 W SDS PLUS 3 J XTline
Kombinované kladivo s upínáním SDS PLUS je určeno pro vrtání a sekání do betonu, kamene i zdiva. Součástí balení jsou vrtáky 6, 8 a 10 mm, sekáče a mazivo. Vše je uloženo v praktickém kufru.
Kombinované kladivo pro upínání vrtáků SDS PLUS. Je určeno pro stavební materiály jako je beton, kámen, cihly atd. Součást balení je SDS PLUS vrták (6,8,10/150mm), sekáč špičatý, plochý SDS PLUS, mazací vazivo a kufr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací a bourací kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.08 kg |
| EAN: | 8592021194179 |
| Funkce: | vrtání / vrtání s příklepem / otáčení sekáče / sekání |
| Upínání: | SDS PLUS |
| Hmotnost: | 3,2 kg |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 91 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Max. průměr vrtání: | dřevo 30 mm, beton 28 mm, kov 13 mm |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Otáčky: | 0-1300 ot/min |
| Počet úderů: | 0-4300 úderů/min |
| Poměr vrtání/sekání: | 80/20 % |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Příkon: | 850 W |
| Síla úderu: | 3 J |
| Součást balení: | vrták (6,8,10/150mm), sekáč špičatý, plochý, mazivo, kufr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
