XTLINE Bruska stolní dvoukotoučová 150 W, 125 mm + lampa 40 W XTline
Elektrická dvoukotoučová bruska je určena pro broušení a ostření. Motor poskytuje plynulé broušení a vysoké otáčky kotouče. Dva brusné kotouče pro široké použití. Nastavitelné světlo a prachotěsný vypínač. Pryžové podložky tlumí vibrace při práci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.07 kg |
| EAN: | 8592021186648 |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 83,5 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 96,5 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Otáčky: | 2850 ot/min |
| Prodejní obal: | krabice |
| Příkon: | 150 W |
| Rozměr kotouče: | 125x16x12,7 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
