XTLINE Aku vytlačovací pistole 310 ml, 18 V + baterie 2.0 Ah + nabíječka 2.4 A XTline
Aku vytlačovací pistole je navržena pro snadné a rychlé aplikace tmelů a lepidel. Je kompatibilní s kartušemi o objemu 310 ml. Je vybavena regulací rychlosti. Ergonomický design zajišťuje pohodlné držení a snadnou manipulaci i při delším používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady aku nářadí - systém XT-Power |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 8592021455652 |
| Regulace otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Celková délka (L): | 457 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 55,9 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 66,9 dB ± 3 dB (A) |
| Hmotnost bez baterie: | 2,1 kg |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Kapacita nástavce (pro kartuše): | 310 ml |
| Krytí: | IPX0 |
| Max. síla posuvu: | 4500 N |
| Napětí: | 18 V |
| Prodejní obal: | krabice |
| Rychlost posuvu: | 0,7 - 11 mm/s |
| Vibrace: | 1,02 m/s2 ± 1,5 m/s2 |
| XT102785: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 2.4 A |
| XT102815: | Aku vytlačovací pistole 310 ml, 18 V |
| XT102882E: | Aku baterie Li-Ion 18 V, 2.0 Ah EVE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
