XTLINE Aku šroubovák na sádrokarton bezuhlíkový 18 V + baterie 2.0 Ah + nabíječka 2.4 A + box XTline
Aku šroubovák na sádrokarton se používá k rychlému a efektivnímu připevňování sádrokartonových desek k nosným konstrukcím, jako jsou dřevěné nebo kovové rámy. Disponuje zásobníkem na vruty, který umožňuje rychlé upevňování desek bez nutnosti manuálního podávání vrutů. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je šroubovák snadno ovladatelný a vhodný pro práci v těžko dostupných místech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady aku nářadí - systém XT-Power |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8592021455669 |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Upínání: | vnitřní šestihran - 1/4" |
| Celková délka (L): | 350 mm |
| Délka pásků s vruty pro nástavec: | 540 mm |
| Délka vrutů: | 25 - 55 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 75,3 dB ± 3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 86,3 dB ± 3 dB (A) |
| Hmotnost bez baterie: | 1,2 kg |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Max. průměr vrutů: | 5 mm |
| Max. točivý moment: | 8 Nm / 18 Nm |
| Napětí: | 18 V |
| Ostatní vlastnosti: | L/P chod |
| Otáčky: | 0 - 4400 ot/min |
| Průměr hlavy vrutů v pásce: | 7,8 - 8,2 mm |
| Rozteč vrutů v pásce: | 10 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
