XTLINE Adaptér SDS MAX / SDS PLUS | 18x220 mm XTline
Adaptér pro upínání nástrojů z SDS MAX na SDS PLUS vyrobený z kvalitní slitiny. Adaptér je určen pro upínání vrtáků a vrtacích nástrojů, nikoliv k upínání sekáčů a k sekání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ke kladivům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8592021454419 |
| Materiál: | 40Cr |
| Hmotnost: | 520 g |
| Celková délka (L): | 220 mm |
| Tvrdost: | HRC 47-51 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
