XTLINE Adaptér na průmyslový vysavač XT102810 XTline
XTLINE adaptér pro průmyslový vysavač XT102810 umožňuje připojení různých nástavců a příslušenství. Zajišťuje pevné a kompatibilní spojení. Praktický doplněk pro rozšíření možností vysavače.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | K vysavačům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8592021240449 |
| Vnější průměr: | 25 / 30 / 35 / 40 mm |
| Vnitřní průměr: | 20 / 25 / 30 / 35 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
