Vyvýšený záhon 2 ks BASE PLANT 75,6 cm, naturo ECO PROSPERPLAST
Objem: 83 l Délka:75,6 cm Šířka:61,8 cm Výška: 23 cm Barva:naturo ECO Hmotnost: 5814g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvýšené záhony |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.81 kg |
| EAN: | 5905197863924 |
| Modelová řada: | Plant |
| Balení [ks]: | 2 [ks] |
| Barva: | Naturo ECO |
| Hloubka [cm]: | 75.6 cm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka [cm]: | 61.8 cm |
| Výška [cm]: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PROSPERPLAST je značka specializovaná na plastové výrobky pro zahradu, domácnost a skladování. Nabízí například květináče, truhlíky, sudy na dešťovou vodu, kompostéry, úložné boxy, lopaty i zahradní doplňky. Produkty PROSPERPLAST jsou oblíbené díky odolnému plastu, modernímu vzhledu a praktickému využití po celý rok.
| Výrobní společnost : | Prosperplast 1 Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Wilkowska 968, 43-378 Rybarzowice, Poland |
| E-mail : | contact@prosperplast.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Prosperplast 1 Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Wilkowska 968, 43-378 Rybarzowice, Poland |
| E-mail zástupce v EU : | contact@prosperplast.pl |
