Úložný box ESSENTIALS S 16l CURVER
Úložný box ESSENTIALS 16l s víkem průhledný
Úložný box ESSENTIALS 16l s víkem průhledný
Praktický Úložný box s víkem, vyrobený z nejkvalitnějšího plastu, je atraktivní a praktický doplněk do domácnosti. Díky němu můžete uskladnit předměty, na které Vám dosud chybělo místo. Díky živým barvám bude tento výrobek ideálně doplňovat Váš moderní interiér. Objem 16L.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy s víkem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 3253920753014 |
| Modelová řada: | ESSENTIAL |
| Barva: | Transparentní |
| Hloubka [cm]: | 39 cm |
| Kolečka: | Ne |
| Materiál: | Plast |
| Obsah [l]: | 16 l |
| Šířka [cm]: | 30 cm |
| Víko: | Ano |
| Výška [cm]: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Curver je značka specializovaná na plastové výrobky pro domácnost, skladování, úklid i volný čas. Nabízí například úložné boxy, koše na prádlo, odpadkové koše, dózy, organizéry nebo potřeby pro domácí mazlíčky. Produkty Curver jsou oblíbené díky modernímu designu, nízké hmotnosti a praktickému využití v každodenní domácnosti.
| Výrobní společnost : | Keter Group Holding Limited |
|---|---|
| Adresa : | Beaumont Industrial Estate, Beaumont Road, Banbury, Oxon, UK, OX16 1RH |
| E-mail : | info@keter.com |
| Zástupce výrobce v EU : | KETER Group, Curver Poland Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Wrocławska 34, 76 200 Slupst, Poland |
| E-mail zástupce v EU : | info@keter.com |
