Svítilna Superfire GT60 – 2600 lm, 2 režimy, USB-C Superfire
Svítilna Superfire GT60
Procházky, kempování, turistika - v těchto a podobných situacích budete potřebovat svítilnu Superfire. Je vybavena odolnou baterií zajišťující až 7 hodin provozu, má také zadní světlo, takže vás uvidí z různých úhlů pohledu. Můžete ji používat v dešti nebo i v zimě, je chráněna stupněm voděodolnosti IP34. Je vyrobena z hliníkové slitiny, takže je odolná a lehká, a její ergonomický design zajišťuje pevný úchop a nevyklouzne vám z ruky.

Funguje tak, jak si přejete
Model GT60 je vybaven svítivostí 2600 lumenů a čipem P90, který je zodpovědný za detekci zvýšení intenzity a automatické zvýšení jasu. Má 2 režimy: zaostřené a rozptýlené světlo, které můžete používat podle svých potřeb.

Spolehlivý téměř v každé situaci
Světlo lze použít téměř kdekoli. Můžete si ho s úspěchem vzít s sebou na kempování, do hor apod. Baterie s kapacitou 6000 mAh zajišťuje přibližně 7 hodin práce a můžete ji nabíjet pomocí kabelu s portem USB-C. O vybití baterie vás informuje modrý indikátor. Na druhé straně GT60 je navíc přídavné světlo pro lepší viditelnost po setmění. Mezitím její ergonomický design a hrubý povrch zajišťují stabilitu a zabraňují vyklouznutí svítilny z ruky.

Voděodolnost
Svítilna má krytí IP34, takže odolá živlům, jako je déšť, sníh a nízké teploty. To znamená, že ji můžete používat v nepříznivých povětrnostních podmínkách bez obav z jejího poškození.

Účinnost
Společnost Superfire provedla řadu studií, které ukazují, že vestavěný akumulátor funguje lépe než baterie, tvoří s obvodem stabilní celek a pozitivně ovlivňuje vysoký výkon svítilny. Navíc díky portu USB-C je životnost zařízení delší, nabíjení rychlejší a odolnost portu vyšší.

| Značka | Superfire |
|---|---|
| Model | GT60 |
| Rozměry | 140 x 52 x 52 mm |
| Hmotnost | 400 g |
| Materiál | hliníková slitina |
| Pracovní doba | 420 min (100% jas světla) |
| Vodotěsnost | IP34 |
| Způsob nabíjení | USB-C |
| Dosah paprsku | 33 m (přední světlo), 4-6 m (zadní světlo) |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
| Barva | černá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 6956362912618 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Shenzhen Supfire Prosperity Equ. Co., Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Shuian Garden 10 Longgang Shenzhen |
| E-mail : | linda@supfire.net |
| Zástupce výrobce v EU : | MJCM SARL |
| Adresa zástupce v EU : | 75008 Pary 78 Avenue Bureau 326 |
| E-mail zástupce v EU : | mjcm190928@gmail.com |
