Světlo stropní Petal 50C RC, Černá TOP LIGHT
LED, s dálkovým ovládáním, příkon 48 W, světelný tok 4800 lm, stmívání 10-100%, plynulá změna teploty světla 3000-6500K, průměr 48cm, výška 7cm, materiál - kov, plast, krytí IP44
LED, s dálkovým ovládáním, příkon 48 W, světelný tok 4800 lm, stmívání 10-100%, plynulá změna teploty světla 3000-6500K, průměr 48cm, výška 7cm, materiál - kov, plast, krytí IP44
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.01 kg |
| EAN: | 8590479047818 |
| Modelová řada: | Petal |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | Teplá-Neutrální-Studená |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Energetická třída: | F |
| Funkce noční světlo: | Ano |
| Materiál: | Kov-Plast |
| Nastavení barvy: | Ano |
| Paměť: | Ano |
| Pohybový senzor: | Ne |
| Průměr [cm]: | 48 |
| Příkon [W]: | 48 W |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Styl: | Moderní |
| Světelný tok [lm]: | 4800 lm |
| Technologie ovladače: | IR |
| Tvar: | Kulatý |
| Uchycení svítidla: | Stropní |
| Umístění: | Vnitřní |
| Voděodolnost: | IP44 |
| Výška [cm]: | 7 cm |
| Zdroj světla: | LED |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TOP LIGHT je značka zaměřená na svítidla a osvětlení pro interiér i exteriér. V nabídce najdeme stropní a nástěnná svítidla, lampy, LED osvětlení, venkovní světla a další doplňky pro moderní osvětlení domácnosti. Produkty TOP LIGHT jsou oblíbené díky praktickému designu, širokému výběru a využití v různých typech prostor.
| Výrobní společnost : | Top Light s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail : | info@toplight.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Top Light s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@toplight.cz |
